Logo strony BP w Ostrołęce
środa, 18 styczeń 2017
 
Serwis prasowy 2/2007
Zaproszenie na spotkanie "Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka"
Napisał Edyta Dobek   
Image
 
 
Spotkanie młodzieży z p. Adamem Wołoszem prezesem OTF
Napisał Edyta Lachowska   
8 maja 2013 roku w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce po raz drugi zorganizowano spotkanie z p. Adamem Wołoszem – prezesem Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Uczestnikami zajęć była młodzież z ostrołęckich szkół.
Spotkanie to towarzyszyło tegorocznym obchodom Tygodnia Bibliotek 2013, którego hasłem jest „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”.
Miłośnicy fotografii wysłuchali porad i wskazówek doświadczonego fotografa, a następnie sami starali się zastosować nową wiedzę w praktyce. Ich zadaniem było m. in. wykonanie zdjęcia portretowego i martwej natury. Wszystkie nowe fotografie zostały dokładnie omówione przez p. Wołosza.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 
Bibliotekę zwiedzali uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.
Napisał Bożena Olkowska - Balcerzak   

 

29 kwietnia 2013 r. gościliśmy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Nowej Wsi. Dzieci z klas 0-5 odwiedziły i  poznały pracę wszystkich działów biblioteki (także od zaplecza). Zapraszamy ponownie.

 


 
Młodzież ze SP nr 6 i Gimnazjum ZS nr 5 na wystawie autografów...
Napisał Iwona Mickiewicz   
30 kwietnia 2013r. młodzież ze SP nr 6 i Gimnazjum z ZS nr 5 w Ostrołęce miała okazję posłuchać o pasji kolekcjonowania podpisów znanych ludzi przez Pana Staszka Orłowskiego, którego wystawę „Chwila zaklęta w podpisie…” możemy jeszcze oglądać do 10 maja w Czytelni BP.
 Nasz gość opowiedział młodzieży o swoich pierwszych krokach związanych z kolekcjonowaniem autografów. Oprócz wysłuchania anegdot związanych z tym hobby, uczniowie usłyszeli kilka cennych wskazówek dotyczących zbierania autografów…
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
 


 
Przedszkolaki z PM nr 7 po raz trzeci w bibliotece.
Napisał Edyta Lachowska   
 
29 kwietnia 2013 roku dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce po raz trzeci odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną.
Tym razem przedszkolaki poznały sylwetkę Ignacego Krasickiego oraz jego utwór pt. „Wilczki”, pracowały z tekstem, kolorowały ilustrację do wiersza oraz brały udział w zabawach tematycznych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

 

 
<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 649 - 657 z 1226
 
Copyright © 2007 Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce